Collection: test
-
Apple - Pink Lady 2 count
Regular price $2.49 USDRegular priceUnit price / per -
Apple - Granny Smith 2 count
Regular price $2.49 USDRegular priceUnit price / per -
Pear (d'Anjou) 1 count
Regular price $1.49 USDRegular priceUnit price / per -
Okra 1 lb.
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price / per -
Corn - Sweet Bi Color pre shucked 6 count
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / per -
Squash, Spaghetti - each
Regular price $7.99 USDRegular priceUnit price / per -
Beets Loose LOCAL - Golden 1 lb.
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price / per -
Brussell Sprouts- 1 lb.
Regular price $3.99 USDRegular priceUnit price / per -
Pepper Jalapeno 6 count
Regular price $2.49 USDRegular priceUnit price / per -
Ginger - 1/4 lb.
Regular price $1.49 USDRegular priceUnit price / per -
Tomatoes Roma - Vine Ripe 3 count LOCAL
Regular price $2.49 USDRegular priceUnit price / per -
Potatoes - Sweet Purple 1 count
Regular price $1.49 USDRegular priceUnit price / per -
Potatoes - Yukon Gold 1 lb.
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price / per -
Citrus - Minneola Tangelo 1 count
Regular price $1.19 USDRegular priceUnit price / per -
Citrus- Mandarin Orange 2 count
Regular price $0.99 USDRegular priceUnit price / per -
Potatoes - Mini Tri-color
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price / per